„Porozmawiajmy o wnętrzu” z Katarzyną Miller już 16 listopada w Poznaniu!

Już w czwartek, 16 listopada br., w Poznaniu będzie można spotkać się z cenioną psycholożką i psychoterapeutką Katarzyną Miller i porozmawiać o tym, co najważniejsze. A wszystko to w ramach akcji VOX „Porozmawiajmy o wnętrzu”, która od października odbywa się zarówno w salonach marki, jak i w przestrzeni wirtualnej.


 O wnętrzu można myśleć na wiele sposobów. Z wieloznaczności tego pojęcia marka VOX uczyniła atut i zaprasza do rozmów o tym, co najważniejsze: o wolności osobistej, szczęściu, relacjach i wszystkim, co nas nurtuje. W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” każdy może spotkać się z cenioną psycholożką i psychoterapeutką Katarzyną Miller i zadać jej własne, osobiste pytanie. Poznańskie spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…” odbędzie się już 16 listopada, o godzinie 18.00, w salonie marki VOX przy ulicy Bukowskiej 148. Można wziąć w nim udział na żywo, rejestrując się na stronie www.porozmawiajmy.vox.pl, lub w zaciszu własnego domu – każde spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku Wnętrza VOX: https://www.facebook.com/WnetrzaVOX/. Na spotkanie w salonie obowiązują zapisy z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, ale z myślą o wszystkich zainteresowanych zostanie uruchomiony live streaming. Komentować i zadawać pytania można zarówno podczas spotkania w salonie, jak i oglądając transmisję online.

Spotkania z Katarzyną Miller w ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” odbywają się cyklicznie – co miesiąc w największych miastach Polski. Podczas pierwszego z nich, w Warszawie (19.10), Katarzyna Miller wraz z gośćmi poruszyła temat samoakceptacji, wolności oraz dojrzewania. Poznań (16.11) będzie drugim miastem, gdzie odbędzie się wieczór autorski z Katarzyną Miller, a następnie przyjdzie czas na Wrocław (14.12), Gdańsk (18.01) oraz Katowice (15.02). Na każdym spotkaniu na pierwszych pięćdziesiąt zarejestrowanych osób będzie czekać książka z autografem.

W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu”, oprócz wieczorów autorskich,


w każdy poniedziałek na Facebooku Wnętrza VOX pojawiają się filmy z cyklu „Porozmawiajmy o…”, które są zapisem rozmów Katarzyny Miller z wybitnymi postaciami. Ważne pytania zadają w nich m.in. Zbigniew Zamachowski, Michał Olszański, Jakub Przebindowski, Wojciech Błach, Kamil Lemieszewski czy Robert Żołędziewski. Ponadto raz w miesiącu Katarzyna Miller do wszystkich, którzy dołączą do zainteresowanej grupy na stronie porozmawiajmy.vox.pl, będzie wysyłać list. Jego odbiorcy będą mogli odpisać i zaproponować nowe tematy do rozmów. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na dedykowanej stronie: www.porozmawiajmy.vox.pl.

Marka wnętrzarska VOX od zawsze wierzy, że to, w jaki sposób żyjemy, ma ogromny wpływ na to, kim jesteśmy. Dlatego o wnętrzu myśli wielopłaszczyznowo. W każdym przypadku na pierwszym miejscu znajduje się człowiek i jego potrzeby. Podejście to, wynikające z symbiozy humanistyki i biznesu, zaowocowało akcją „Porozmawiajmy o wnętrzu”, która jest wynikiem zainteresowania ludzkimi potrzebami, które dla marki VOX są najważniejsze.

O marce VOX:

VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów. W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie; a naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych.

VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl. Prawdziwą wolność tworzenia zapewniamy także konsumentom w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Rosję, aż po Australię i Tajwan.

(Visited 129 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz