Policjantka zwyciężyła w plebiscycie i wsparła Piotra Bajora

O wyjątkowej postawie sierżant Martyny Wawrzyniak ze śremskiej Policji informuje tamtejsza Komenda Powiatowa Policji na swojej stronie, jak czytamy :

Sierżant Martyna Wawrzyniak ze śremskiej Policji wygrała etap powiatowy plebiscytu sportowego „Mistrzowie Sportu”, który organizowany jest przez redakcję „Głosu Wielkopolskiego”.Serdecznie GRATULUJEMY i jesteśmy dumni ze szlachetnego pomysłu naszej koleżanki, który związany jest z etapem wojewódzkim tego plebiscytu. Policjantka w mediach społecznościowych zwraca się z prośbą do tych, którzy chcieliby na nią zagłosować, aby wsparli Pana Piotra Bajora oraz podopiecznych Fundacji Cancer Fighters.

W minionym tygodniu nasza koleżanka sierżant Martyna Wawrzyniak wygrała etap powiatowy plebiscytu sportowego „Mistrzowie Sportu”, który organizowany jest przez redakcję „Głosu Wielkopolskiego”.

Martynie serdecznie GRATULUJEMY! Poza tym jesteśmy dumni z jej szlachetnego pomysłu, który związany jest z etapem wojewódzkim tego plebiscytu.

Nasza koleżanka opublikowała post na swoim profilu facebookowym. Zwraca się w nim  z prośbą do tych, którzy chcieliby na nią zagłosować w kolejnym etapie plebiscytu, aby wsparli Pana Piotra Bajora oraz podopiecznych Fundacji Cancer Fighters.

Martyna Wawrzyniak to się nam podoba, tak trzymać!

/ Ewa Kasińska /

(Visited 27 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz