Policjant, który łapie „grube ryby”!

Kolejny duuuuuuży sukces odniósł nowotomyski policjant asp. sztab. Marek Madaj, który w Mistrzostwach Rejonu Wolsztyn, w ogólnym rozrachunku, zajął drugie miejsce w nocnym wędkarstwie spławikowym, łowiąc aż 37 kilogramów ryb.


Jednak nie to było największym sukcesem. Nasz kolega zwyciężył w klasyfikacji, która dotyczyła złowienia największej ryby. W tym punkcie zawodów Marek zdeklasował wszystkich rywali, łowiąc karpia o wadze ponad 12 kilogramów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W nocy z 22/23 lipca br. na łowisku specjalnym „Gapia Góra” w miejscowości Obra rozpoczęły się Mistrzostwa Rejonu Wolsztyn w wędkarstwie spławikowym.

W zawodach wystartowało 14 zawodników. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć również naszego przedstawiciela. Był nim oczywiście kolega asp. sztab. Marek Madaj, będący na co dzień Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Każdy z zawodników po wylosowaniu swojego stanowiska przystąpił do moczenia haczyka w wodzie, wpatrując się jednocześnie w unoszący się na jej powierzchni spławik. Zawodom towarzyszyło  zaangażowanie i duch sportowej rywalizacji.

Nasz reprezentant wykazał się niebywałym opanowaniem trudnej sztuki wędkarstwa spławikowego i po kilkugodzinnych zmaganiach zajął w mistrzostwach drugie miejsce, łowiąc ponad 37 kilogramów ryb. Pierwsze miejsce przypadło Aleksandrowi Kolasińskiemu, który ten nocy zdeklasował wszystkich zawodników osiągając blisko 70 kilogramów ryb. Trzecie miejsce zajął Michał Prządka z wynikiem ponad 17 kilogramów ryb.

To jednak nie wszystkie laury, które zebrał ten nocy nasz kolega. Asp. sztab. Marek Madaj mógł się cieszyć z jeszcze jednej zdobyczy na tym akwenie. Wygrał bowiem w konkurencji na największą rybę złowioną ten nocy. Był nią olbrzymi karp pełnołuski o masie ponad 12 kiliogramów. Wyjęcie ryby z wody zajęło Markowi ponad 40 minut.

Gratulujemy naszemu koledze sukcesów sportowych i życzymy jeszcze większych zdobyczy.

Źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl
(Visited 663 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz