POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANEGO O ZABÓJSTWO [FILM]

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Wilda zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 62-latka w Luboniu. Wobec zatrzymanego sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Za to przestępstwo grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Policjanci z Poznania zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo mieszkańca Lubonia. 62-latek 28 stycznia br. został znaleziony w salonie gier, w którym pracował.


Na miejscu zdarzenia, wspólnie z Prokuraturą Poznań Wilda, pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli wszystkie dostępne ślady.

Mimo braku wyraźnego tropu, policjanci z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niedaleko miejsca przestępstwa znaleźli prawdopodobne narzędzie zbrodni oraz kurtkę, która również mogła należeć do sprawcy. Ustalili również grupę osób, która była widywana w miejscu pracy denata. Kolejne działania sukcesywnie zawężały osoby, które mogły być związane z tą zbrodnią.

Wszystkie te czynności doprowadziły policjantów do 22-letniego mężczyzny. 2 lutego br. został zatrzymany przez Grupę Realizacyjną KMP w Poznaniu w miejscu zamieszkania. Już dzień później na wniosek Prokuratury Rejonowej Poznań Wilda, sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

(Visited 690 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz