Policjanci zatrzymali 9 osób z narkotykami

W miniony weekend, w rejonie Boszkowa policjanci zatrzymali 9 osób, które posiadały przy sobie narkotyki. To mieszkańcy województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego w wieku od 21 do 37 lat. Grozi im do 3 lat więzienia.


Praktycznie w trakcie dwóch dni minionego weekendu (6-7.07.br.), policjanci zwalczający przestępczość narkotykową podczas służb pełnionych w rejonie miejscowości letniskowej Boszkowo – najliczniej odwiedzanej przez turystów z całej Polski – zatrzymali 9 osób, które posiadały przy sobie narkotyki. Podczas kontroli osób i pojazdów funkcjonariusze znaleźli kilkadziesiąt tabletek ekstazy oraz kilkanaście gramów amfetaminy i marihuany.

Młodzi mężczyźni w wieku od 21 do 37 lat przechowywali narkotyki w kieszeniach odzieży, bieliźnie, portfelach i skrytkach samochodowych. Zatrzymani to mieszkańcy regionu leszczyńskiego, ale też innych powiatów Wielkopolski, Dolnego Śląska i Podkarpacia. Za posiadanie zabronionych substancji odurzających i psychotropowych, zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im nawet do 3 lat więzienia.

 

(Visited 329 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz