Policjanci zatrzymali 6 mężczyzn i zabezpieczyli ponad 400 porcji narkotyków

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile i Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali w miniony weekend 6 mężczyzn. W wyniku działań operacyjnych oraz kontroli drogowych funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 400 porcji marihuany i amfetaminy oraz 23 sztuki tabletek ekstazy.


Właściciele nielegalnych towarów trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

W miniony weekend policjanci z Wydziału Kryminalnego, Patrolowo-Interewencyjnego oraz z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 6 mężczyzn podejrzanych o posiadanie substancji psychotropowych i środków odurzających. Funkcjonariusze od pewnego czasu interesowali się kilkoma mężczyznami, którzy mogą być w posiadaniu narkotyków. Gdy śledczy doprecyzowali szczegóły, przystąpili do realizacji.

W okresie od 23 do 25 listopada br. w wyniku wcześniejszych ustaleń, ale też kontroli drogowych, policjanci zatrzymali na terenie powiatu pilskiego 6 mężczyzn. Funkcjonariusze podczas przeszukań osób oraz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zabezpieczyli łącznie blisko 400 porcji marihuany, amfetaminy oraz 23 sztuki tabletek ekstazy.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i teraz odpowiedzą przed Sądem. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 19 do 35 lat. Za popełnione przestępstwa grozi im kara więzienia odpowiednio do 3 i 8 lat.


(Visited 366 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz