Policjanci zabezpieczyli blisko 1 kg marihuany

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych śledczy zabezpieczyli blisko 1 kg marihuany. Teraz za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

03 lutego br. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Mercedes, którym kierował 44-letni mieszkaniec Piły. Mężczyzna podczas sprawdzania dokumentów nerwowo się zachowywał, a dodatkowo funkcjonariusze wyczuli w aucie woń marihuany. Natychmiast w działania włączyli się policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych śledczy zabezpieczyli łącznie blisko 1 kg marihuany oraz znaczną kwotę pieniędzy. Środki odurzające zapakowane były w foliowe worki i ukryte w meblach. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i trafił prosto do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci nie wykluczają tego, że mężczyzna prowadził auto pod wpływem narkotyków. Jednak by to potwierdzić, należy zaczekać na wyniki badań, które zostały wykonane w dniu zatrzymania.

Zatrzymany to 44-letni mieszkaniec Piły. Był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

(Visited 634 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz