POLICJANCI ZABEZPIECZYLI 4 KILOGRAMY MARIHUANY

Prawie 4 kilogramy marihuany przechwycili policjanci z Grodziska Wielkopolskiego. Podczas czynności przeszukania w miejscu zamieszkania oraz w samochodzie policjanci znaleźli znaczną ilość suszu roślinnego.


Pobrana do badań próbka potwierdziła, że zabezpieczona substancja to marihuana. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, mężczyźnie grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

rodziscy policjanci z Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim doprowadzili do zatrzymania 29-letniego mieszkańca gminy Buk, posiadającego prawie 4 kilogramy środków narkotycznych w postaci marihuany.

Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania oraz w samochodzie policjanci znaleźli reklamówki oraz wiadra plastikowe, w których znajdowała się znaczna ilość suszu roślinnego. Pobrana próbka do badań potwierdziła, że zabezpieczona substancja to marihuana.

29-latek z zabezpieczonej ilość mógł w prowadzić na tzw. „czarny rynek” około 5000 „działek narkotyków”. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratury, sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące.
(Visited 476 times, 1 visits today)

One thought on “POLICJANCI ZABEZPIECZYLI 4 KILOGRAMY MARIHUANY

  • Lipiec 3, 2018 at 11:23 am
    Permalink

    Straszne że takie rzeczy się dzieją w tym kraju, zalegalizować i opodatkować, proste i logiczne.

    Reply

Dodaj komentarz