Policjanci ustalili sprawców kradzieży kierownicy od motocykla na Alei Gwiazd Żużla

Czterech nieletnich w wieku od 10 do 15 lat odpowiedzialnych jest za kradzież kierownicy jednego z czterech motocykli stanowiących atrakcję turystyczną na Alei Gwiazd Żużla w Lesznie.


Policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej i Patologii Nieletnich na podstawie zapisu monitoringu miejskiego ustalili tożsamość sprawców, zatrzymali ich i odzyskali skradzione mienie. Teraz za swój czyn nieletni odpowiedzą przed sądem.

11 września br. leszczyńska Policja została powiadomiona o kradzieży kierownicy od jednego z czterech motocykli znajdujących się na Alei Gwiazd Żużla w Lesznie, stanowiących atrakcję turystyczną miasta. Wartość skradzionego mienia zastała wyceniona na kwotę tysiąca złotych. Do kradzieży miało dojść kilka dni wcześniej. Monitoring miejski zainstalowany w tym miejscu zarejestrował wizerunki czterech sprawców.

Już następnego dnia policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej i Patologii Nieletnich ustalili tożsamość osób odpowiedzialnych za tą kradzież. Okazali się nimi mieszkańcy Leszna w wieku od 10 do 15 lat.

Policjanci odzyskali skradzioną kierownicę, która został już zwrócona Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Lesznie. Wszyscy nieletni odpowiedzą za swój czyn przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 

 

(Visited 259 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz