Podróżował z blisko 40 porcjami narkotyków, które ukryte były w skarpetkach.

Policjanci z Posterunku Policji w Białośliwiu zatrzymali mieszkańca powiatu chodzieskiego. Mężczyzna, który był pasażerem pojazdu marki Opel Corsa podróżował z narkotykami. Mundurowi zabezpieczyli łącznie blisko 40 porcji narkotyków, które ukryte były w skarpetkach.


 Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 13 na 14 stycznia br. policjanci z Posterunku Policji w Białośliwiu pełnili służbę na terenie swojej gminy. Około północy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki Opel Corsa. Sprawdzając dokumenty kierowcy, w pewnym momencie jeden z policjantów zauważył, że pasażer dość nerwowo się zachowuje. Funkcjonariusze natychmiast postanowili sprawdzić co jest przyczyną tak nerwowego zachowania mężczyzny.

Policjanci ujawnili u pasażera blisko 40 porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany, które ukrył w skarpetkach. Środki odurzające i substancje psychotropowe zostały zabezpieczone przez mundurowych, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 26-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.(Visited 645 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz