Po publikacji wizerunku sam zgłosił się na policję

Do Komisariatu Policji Poznań Grunwald zgłosił się mężczyzna, który wszczął w szpitalu awanturę i uderzył ratownika medycznego. Przyczyną jego zachowania miał być zbyt długi czas oczekiwania na badanie. Po opublikowaniu wizerunku mężczyzny w mediach do policjantów rozdzwoniły się telefony.


Po pojawieniu sie w mediach wizerunku mężcyzyzny, który uderzył ratownika medycznego w twarz policjanci odebrali od mieszkańców Poznania dużo telefonów. Ponadto w między czasie poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się do Komisariatu Policji Poznań Grunwald. Wyjaśnił policjantom dlaczego tak się zachował i zapewnił, że dobrowolnie podda się karze.

Komendant Miejski Policji w Poznaniu, który wyznaczył nagrodę pieniężną dla osoby, która przekaże policjantom informację umożliwiającą zatrzymanie mężczyzyny podjął decyzję, że nagroda trafi do jednego z poznaniaków.

Opisany przypadek nie jest jedyny. W grudniu br. publikacja w mediach wizerunku mężczyzny, który uderzył w tramwaju współpasażera również zakończyła się ustaleniem tożsamości mężczyzny i przedstawieniem zarzutu pobicia.

Za wszystkie telefony od mieszkańców bardzo dziękujemy.

Uwaga ! Policja poszukuje mężczyzny, który wszczął w szpitalu awanturę i uderzył ratownika medycznego. Komendant Miejski Policji wyznaczył nagrodę pieniężną. 

Poznańscy policjanci poszukują mężczyzny, który wszczął w szpitalu awanturę i uderzył ratownika medycznego. Przyczyną jego zachowania miał być zbyt długi czas oczekiwania na badanie. Dla osoby, która przekaże funkcjonariuszom informacje umożliwiające zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę pieniężną.Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald prowadzą postepowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.


 Do zdarzenia doszło 11 sierpnia 2017 roku w Szpitalu Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu. Osobę, która ma związek z tym zdarzeniem zarejestrowały kamery monitoringu.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna przyszedł do szpitala na izbę przyjęć i domagał się natychmiastowego zbadania przez lekarza. Niestety na nic zdały się próby uspokojenia mężczyzny przez personel medyczny. Mężczyzna awanturował się i uderzył ratownika medycznego w twarz.

Dla osoby, która przekaże funkcjonariuszom informacje umożliwiające zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę pieniężną. Z policjantami, którzy prowadzą to postępowanie można kontaktować się, osobiście w Komisariacie Policji Poznań Grunwald od pn. do pt.  godz. 8:00 – 14:00 przy ul. Rycerskiej 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 121 11/ 12 lub numerem alarmowym 997. Zapewniamy anonimowość!(Visited 5 349 times, 1 visits today)

2 thoughts on “Po publikacji wizerunku sam zgłosił się na policję

  • 6 stycznia, 2018 at 2:26 pm
    Permalink

    ciemny jakiś, wyglada na cygana lub rummuna.A nikt nie spisał jego danych nawet z wypowiedzi ustnej????

    Reply

Dodaj komentarz