Pijany motocyklista uderzył w barierki

Pechowo rozpoczął się sezon dla motocyklisty, który uderzył w barierki zatrzymując się przy jednej z posesji w Lednogórze. Mężczyzna ze złamaną nogą trafił do szpitala. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.


W czwartek, 27 maja br. o godz. 16:30 w Lednogórze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierowca Yamahy, 42-letni mieszkaniec gminy Łubowo doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Wypadek miał miejsce w okolicach przejazdu kolejowego. Kierujący motocyklem nie zapanował nad pojazdem i wjechał w barierki, a następnie zatrzymał się przy jednej z posesji. Mężczyzna ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala.

Pojazd został odholowany na policyjny parking. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Czerniejewa.

Jazda na motocyklu dostarcza wielu przyjemnych emocji i warto, aby tylko takie doznania towarzyszyły miłośnikom dwóch kółek. Warto pamiętać, że kierowcy jednośladów to szczególna grupa użytkowników ruchu. Specyfika motocykla sprawia, że ich użytkownicy są narażeni na poważniejsze urazy czy obrażenia, jakie niosą wypadki czy kolizje drogoweDlatego każdy miłośnik dwóch kółek pod żadnym pozorem nie powinien spożywać alkoholu przed jazdą motocyklem!

/gniezno.policja.gov.pl/

(Visited 41 times, 1 visits today)

Leave a Reply