Okradł swoich rodziców, z ich konta wypłacił pokaźną kwotę – odpowie przed sądem

Policjanci z Leszna zatrzymali młodego mężczyznę, który okradł swoich rodziców. 23-latek z Leszna w trakcie kilku tygodni wypłacił z ich konta bankowego 25 tysięcy złotych. Przeznaczył je na narkotyki i hazard. Grozi mu do 10 lat więzienia.


Leszczyńscy policjanci ustalili, że młody mieszkaniec Leszna okradł swoich rodziców na dość pokaźną kwotę pieniędzy. Młodzieniec od początku września do połowy października br. kilkanaście razy dokonał wypłaty pieniędzy z konta bankowego swoich rodziców. Wykorzystał do tego celu bezprawnie pozyskane kody zabezpieczające do konta oraz mobilną aplikację banku. Łącza kwota strat wyniosła 25 tysięcy złotych.

30 października br. policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży w jego miejscu zamieszkania. To 23-letni mieszkaniec Leszna. Trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo w jego domu policjanci znaleźli niewielką ilość marihuany.

Następnego dnia śledczy ogłosili mężczyźnie 12 zarzutów kradzieży pieniędzy z włamaniem do konta bankowego oraz posiadania narkotyków. Jak oświadczył policjantom skradzione pieniądze przeznaczył na narkotyki i hazard. Teraz podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.

(Visited 542 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz