NOWY TOMYŚL: Zlot Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów – Honorowy Patronat Zlotu objął Burmistrz Włodzimierz Hibner

Współczesne kobiety kolekcjonują zabytkowe Mercedesy!

Komfort, elegancja i prestiż.

W weekend 25-27 sierpnia 2023 roku już po raz ósmy odbędzie się Zlot Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów, organizowany w ramach inicjatywy She’s Mercedes – tym razem w zachodniej Wielkopolsce. Zwyczajowo wezmą w nim udział wyłącznie kobiety. Kobiety z pasją, kobiety aktywne, kobiety o wielu twarzach.
Akcesoria do samochodu - wybierz na Ceneo
Honorowym Patronatem Zlot objął Burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner, ponieważ jego trasa prowadzić będzie właśnie przez Nowy Tomyśl. Wyjątkowe miejsca dla wyjątkowych mercedesów. Jednym z nich będzie Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa.


Jak co roku w programie nie zabraknie prezentacji aut. W Parku Feliksa,
26 sierpnia wśród publiczności odbędzie się konkurs na najpiękniejszego
z najpiękniejszych oldtimerów. Będzie można podziwiać klimat minionych epok. Stylowe nakrycia głowy, szale, szpilki, perły.

Kobiety za kierownicą klasycznych samochodów przyciągają uwagę nie tylko sympatyków marki i fanów motoryzacji, ale pokazują również siłę kobiet w społeczeństwie. Sama zaś inicjatywa jest doceniana i co roku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Malownicze krajobrazy na trasach, samochody z duszą w niezwykłych sceneriach, niemające końca rozmowy pasjonatek zabytkowej motoryzacji, to stałe punkty programu.

Tradycją stało się również, iż partnerem przy tego rodzaju zlotach jest lokalny dealer marki Mercedes, który prezentuje w czasie imprezy najnowsze modele producenta i udziela przydatnych instruktaży, co pozwala na zapoznanie się z nowinkami motoryzacyjnymi oraz umożliwia zasięgnięcie fachowej wiedzy.

Dla odwiedzających wydarzenie będzie to również okazja do rodzinnego wypoczynku pośród pojazdów retro i dobrej zabawy. Warto zatem zarezerwować sobie czas.

Do zobaczenia w Nowym Tomyślu

Komandor Zlotu Ewa Krzysztofiak-Masztalerz

(Visited 220 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz