Nowy Tomyśl: ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE

W środę 27.06 br. w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie z przedstawicielami urzędów i instytucji działających na terenie powiatu nowotomyskiego poświęcone omówieniu zagadnienia bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym oraz wymianie informacji i wypracowania modelu wzajemnej współpracy.


Podczas spotkania przedstawiono informacje o planowanych w tym sezonie działaniach i realizowanych przez Policję przedsięwzięciach w oparciu o plan „Sezon letni” wskazując na obszary współpracy. W trakcie spotkania przybyli na spotkanie goście omówili zaplanowane przedsięwzięcia na poszczególnych gminach naszego powiatu.

Wzorem lat ubiegłych przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej poinformowali o planowanych działaniach kontrolnych w miejscach zbiorowego wypoczynku, w tym także obszarze uzgodniono udział przedstawiciela Policji we wspólnych kontrolach z pracownikami Sanepidu i Straży Pożarnej ze szczególnym uwzględnieniem obozów harcerskich pod namiotami.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu policji oraz poszczególnych instytucji tegoroczne wakacje można będzie zaliczyć do udanych, ale przede wszystkim bezpiecznych.


(Visited 104 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz