Nowy Tomyśl : POŻEGNANIE Z MUNDUREM

Po długoletniej służbie z mundurem pożegnał się i odszedł na zasłużoną emeryturę Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Sławomir Mikuło oraz Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu podinsp. Krzysztof Nowak. Podczas uroczystego spotkania podziękowano odchodzącym policjantom za rzetelną służbę oraz zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków.
W miniony piątek 22 lutego br. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek uroczyście pożegnał Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Sławomira Mikuło oraz Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu podinsp.. Krzysztofa Nowak oraz podziękował za lata wzorowej służby, profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych. Do podziękowań przyłączyli się wszyscy policjanci, a także pracownicy cywilni.

Z okazji pożegnania składamy wyrazy uznania za zaangażowanie, wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu obowiązków oraz pokonywaniu wszelkich trudów. Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym

nowy-tomysl.policja.gov.pl

(Visited 818 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz