Nowy Tomyśl – Otwarcie wystawy fotografii Moniki Nowak – „W krainie liliputów”. [ZDJĘCIA,FILM]

Nowy Tomyśl – Otwarcie wystawy fotografii Moniki Nowak – „W krainie liliputów”. [ZDJĘCIA,FILM]

W miniony czwartek , 2 marca br. uroczyście otwarto wyjątkową wystawę fotografii Moniki Nowak . Każdy z uczestników dzięki zdjęciom pani Moniki mógł przenieś się do zaczarowanego świata liliputów. Niezwykłe obrazy stworzone i uwiecznione przez artystkę zachwyciły uczestników wernisażu. Muzyczny akcent tego wieczoru zapewnili śpiewają Paula Nowak i Bartosz Nowak.

Wystawa czynna będzie do końca marca.

Monika Nowak – jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Zębowie, angażuje się w różnego typu działalność kulturalną m.in. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Lwówku. Od kilkunastu lat zajmuje się fotografią, działa w Zakładzie Fotografii Autorskiej „Anima” przy lwóweckiej bibliotece.

Od roku zajmuje się tworzeniem fotografii, ukazujących sceny jak z powieści pt. „Podróże Guliwera” Jonathana Swifta, na których miniaturowe postacie zmagają się z elementami świata w rzeczywistym wymiarze. Ta niszowa, artystyczna fotografia, zainspirowana twórczością brytyjskiego fotografa i artysty Slinkachu, w której główne role odgrywają: model – lalka i rekwizyt, to prawdziwy trening kreatywności.

Fot. DMM

(Visited 707 times, 1 visits today)

Leave a Reply