Nowy Tomyśl: MotoGwiazdory opanowały miasto [ZDJĘCIA, FILM]

W dniu Świętego Mikołaja, 6 grudnia ulice Nowego Tomyśla opanowały MotoGwiazdory. Już od kilku lat Święty Mikołaj a w Wielkopolsce Gwiazdor swe sanie zamienia na inne środki lokomocji.

Gwiazdory w Nowym Tomyślu przesiadły się na ryczące jednoślady.

Kilka minut po godzinie 12.30 bardzo liczny, biało czerwony orszak MotoGwiazdorów przejechał ulicami Nowego Tomyśla.  

MotoGwiazdory 2020 zorganizowane zostały przez Waleczne Wilki Moto Społeczność Nowy Tomyśl.

(Visited 2 248 times, 1 visits today)

Leave a Reply