Nowy Tomyśl: Motocyklem pędził ponad 120km/h w terenie zabudowanym [FILM]

Jazda z nadmierną prędkością to ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia samego kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Niestety nadal nie wszyscy zdają sobie sprawę z tych konsekwencji i nie respektują obowiązujących przepisów. Policjanci z nowotomyskiej drogówki zatrzymali kolejnego kierującego, który w obszarze zabudowanym pędził ponad 120 km/h.


Nowotomyscy Policjanci wchodzący w skład policyjnej specgrupy „SPEED” zwalczającej drogowe piractwo nie zwalniają tempa. W ręce funkcjonariusz wpadł 47 letni mieszkaniec powiatu poznańskiego, który w obszarze zabudowanym pędził motocyklem ponad 120km/h. To już kolejny kierujący w tym tygodniu, który pożegnał się z prawem jazdy na trzy miesiące. Jednym z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych niezmiennie jest nadmierna prędkość, niestety do wielu kierujących, mimo licznych ostrzeżeń i apeli to nie przemawia.

Dlatego też Policjanci nie będą pobłażliwi wobec rażących naruszeń przepisów i będą surowo karali kierowców, których nieprzemyślane zachowania na drodze mogą doprowadzić do ludzkiej tragedii.

/nowy-tomysl.policja.gov.pl/

(Visited 4 453 times, 1 visits today)

One thought on “Nowy Tomyśl: Motocyklem pędził ponad 120km/h w terenie zabudowanym [FILM]

  • 29 kwietnia, 2020 at 3:28 pm
    Permalink

    co on ruszał dopiero że 120 tylko ?

    Reply

Dodaj komentarz