NOWY TOMYŚL: Konkurs plastyczny „STOP PRZEMOCY WOBEC DZIECI” rozstrzygnięty.

W dniu 25 listopada 2021 roku w siedzibie Świetlicy Socjoterapeutycznej w Nowym Tomyślu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat „Stop przemocy wobec dzieci”, organizowanego w ramach ogólnoświatowej Kampanii „19 dni” przeciw przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży.


Konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas IV- VIII szkół podstawowych Gminy Nowy Tomyśl organizowany był przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Tomyślu przy współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nowym Tomyślu i Pełnomocnikiem Burmistrza Nowego Tomyśla ds. Uzależnień.

Do konkursu zgłoszono 38 prac nadesłanych ze szkół podstawowych gminy Nowy Tomyśl.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Amelia Garska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu)

II miejsce – Rozalia Przybylska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu)

III miejsce – Marta Jaworowicz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu)

Wyróżnienia:

– Róża Mączyńska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu)

– Aniela Przybylska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu)

– Klaudia Wieczorek (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu)

Wyróżnionym osobom dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali Zastępca Burmistrza Nowego Tomyśla p. Bogna Pogonowska, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu kom. Arkadiusz Pelc, dyrektora Ośrodka Pomocy społecznej w Nowym Tomyślu p. Danuta Michałowicz oraz Pełnomocnik Burmistrza Nowego Tomyśla ds. Uzależnień p. Jolanta Szade.

Z wyróżnionych prac powstanie kalendarz profilaktyczny, który zostanie przekazany do szkół i instytucji z terenu gminy Nowy Tomyśl.

(Visited 166 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz