Nowy Tomyśl: Już w ten weekend niezwykła wyprawa po świecie smaków

Wyprawa po świecie smaków

Pierwszy w Nowym Tomyślu zlot z przebojami kuchni świata obędzie się w najbliższy weekend. Będzie to kulinarna podróż po wszystkich kontynentach.


W najbliższy weekend Plac Niepodległości zamieni się w kuchnię smaków z całego świata. – Nowy Tomyśl to dla nas nowe miejsce – mówi Karol Szczepaniak, organizator zlotu. – Przyjednamy z potrawami, których warto posmakować, a najodważniejsi, po naszej wizycie niewątpliwie spróbują upichcić coś samodzielnie. Damy inspirację dla doskonałego smaku, Będzie smacznie, pysznie, rewelacyjnie… na pewno nie przesadzamy. Przekonacie się, że food trucki serwują niesamowite specjały. Zmienicie swoje myślenie o „budce na kołach”.

Każdy przekona się, że food truck, to smak, tradycja i doskonała uczta dla podniebienia. Będziemy karmić przebojami kuchni z równych stron świata, Będzie po amerykańsku, hiszpańsku, włosku, niemiecku, Będą lody tajskie, frytki w przeróżnej postaci i smaku. Będzie kuchnia grecka, a nawet słodkie wypieki w hiszpańskim wydaniu. Palce lizać!!!

Za każdym razem kiedy widzimy sieciowe „żarcie” zastanawiamy się czy aby na pewno jedliście już dobrze przygotowanego i chrupiącego burgera, albo zapiekankę? Zapewniamy, ¿e ich prawdziwy smak i kunszt wykonania poznacie na zlocie. A jak ju¿ zasmakujecie, szerokim łukiem będziecie omijać międzynarodowe sieci z i ich „rewelacyjnym” jedzeniem.

Propozycji kulinarnych jest kilkadziesiąt! Są miejsca, w których pichcił z nami Robert Małkowicz, a on wie co to prawdziwie dobry smak. Był z nami m.in. na zlocie Food Truck w Zgorzelcu.

– Zapraszamy na Plac Niepodległości. Zaczynamy w sobotę 13 października po godz. 12, a kończymy w niedzielę późnym wieczorem – mówi Karol Szczepaniak i dodaje – smacznego!This slideshow requires JavaScript.(Visited 792 times, 1 visits today)

Leave a Reply