Nowy Tomyśl: Bardzo pracowity weekend policjantów

Policjanci z Nowego Tomyśla zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Ponadto dwie osoby kierowały pojazdami po użyciu środków odurzających.


Nowotomyska drogówka zatrzymana sześć praw jazdy za przekroczenie prędkości, oraz wyeliminowała z ruchu kierowcę bez uprawnień.
Miniony weekend był bardzo pracowity dla policjantów z Nowego Tomyśla. Jako pierwszy zatrzymany został 21-latek zamieszkujący powiat nowotomyski. Kierował on pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających- marihuana, amfetamina oraz metamfetamina. Ponadto w wyniku kontroli drogowej policjanci znaleźli przy nim susz marihuany, amfetaminę oraz ecstazy. Łącznie blisko 55 gramów narkotyków.

Następnie policjanci prewencji zatrzymali 23-latka z powiatu świebodzińskiego, który to kierował samochodem osobowym,będąc pod wpływem środków odurzających – amfetamina i marihuana.

Policjanci z grupy SPEED również nie próżnowali. Podczas służby ujawnili pięć przekroczeń prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Rekordzistom był kierujący Iveco, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 123 km/h.

Ponadto policjanci na drogach naszego powiatu zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą był kierujący Oplem Corsą, który miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci grupy SPEED zatrzymali także pojazd ciężarowy, który wcześniej uszkodził barierki ochronne odgradzające jezdnie od chodnika. Podczas kontroli drogowej okazało się, że kierujący ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

(Visited 2 761 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz