Nowy radiowóz dla policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Policji Pana Grzegorza Piechowiaka, nowy radiowóz marki Opel Astra trafił do Komendy Powiatowej Policji w Pile. Pojazd został kupiony przez Komendę Główną Policji.


Będzie on wykorzystywany przez policjantów pełniących służbę w Wydziale Patrolowo – Interwencyjnym.

3 października br. przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Pile wręczono policjantom kluczyki do nowego radiowozu oznakowanego. W uroczystości udział wziął Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Policji Pan Grzegorz Piechowiak, Komendant Powiatowy Policji w Pile insp. Sebastian Cichocki wraz z Zastępcą nadkom. Robertem Kossakiem, Ks. Wikariusz z Parafii pw. Św. Stanisława Kostki w Pile oraz policjanci i policjantki pełniący służbę na terenie Piły.

Pojazd marki Opel Astra zakupiony został przez Komendę Główną Policji i dzięki zaangażowaniu i wsparciu Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Policji Pana Grzegorza Piechowiaka trafił do Komendy Powiatowej Policji w Pile. Będzie wykorzystywany w służbie przez funkcjonariuszy Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego.

Komendant Powiatowy Policji w Pile insp. Sebastian Cichocki podczas uroczystości serdecznie podziękował Panu Posłowi za codzienne wsparcie oraz zaangażowanie na rzecz pilskiej komendy, szczególnie w kontekście przyszłej budowy nowej siedziby, a także za pomoc w przekazaniu nowego radiowozu, który jest niezbędny dla policjantów, zwłaszcza wtedy, kiedy szybko trzeba dotrzeć na miejsce interwencji, czy zdarzenia drogowego i błyskawicznie udzielić pomocy drugiemu człowiekowi.

Podkom. Żaneta Kowalska

Zobacz również …

(Visited 226 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz