NOWY KOMENDANT KOMISARIATU POLICJI W ZBĄSZYNIU !

Z dniem 1 marca br. z funkcją Komendanta Komisariatu Policji w Zbąszyniu pożegnał się podkom. Arkadiusz Pelc, który od tej pory będzie obejmował stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Na nowego Komendanta Komisariatu w Zbąszyniu mianowano asp. szt. Marka Madaja.
W piątek 1 marca br. odbyło się uroczyste przekazanie Komisariatu Policji w Zbąszyniu nowemu Komendantowi. Z dotychczasową funkcją Komendanta pożegnał się podkom. Arkadiusz Pelc, który awansował na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Swoje stanowisko przekazał asp. szt. Markowi Madaj, który awansował z Z-cy Naczelnika Wydziału Prewencji na nowego Komendanta Komisariatu.

Na uroczystości swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Zbąszynia Pan Tomasz Kursiński, który przekazał słowa uznania oraz podziękował za lata owocnej współpracy byłemu komendantowi, a także życzył funkcjonariuszom powodzenia i wytrwałości na nowo objętych stanowiskach.

Był to ważny dzień nie tylko dla awansujących ale również dla podległych im Policjantów. Dzień pełen wzruszeń i podziękowań za lata dobrej współpracy.

nowy-tomysl.policja.gov.pl

(Visited 449 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz