Noś maseczki Lecha i wspieraj wielkopolskie szpitale

Od czwartku, 16 kwietnia w całym kraju obowiązywać będzie nakaz zasłaniania nosa oraz ust w miejscach publicznych. Lech Poznań – we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz – wyprodukował więc maseczki ochronne w niebiesko-białych barwach. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na zakup najpotrzebniejszych artykułów dla wielkopolskich szpitali.


Maseczka w ukochanych, niebiesko-białych barwach, a także pomoc regionalnym ośrodkom zdrowia. Od jutra, 16 kwietnia będzie to możliwe! Do sprzedaży trafią maseczki ochronne Lecha. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Stowarzyszeniu Kibiców Kolejorz, które zakupi najpotrzebniejsze artykuły dla wielkopolskich szpitali.

– Codziennie w naszych regionie przybywa osób zakażonych, dlatego wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz postanowiliśmy jeszcze aktywniej włączyć się do walki z epidemią koronawirusa. Wiemy, że zapotrzebowanie wielkopolskich szpitali jest ogromne, w placówkach brakuje nie tylko wody niegazowanej, ale przede wszystkim sprzętu ochronnego czy środków dezynfekujących – mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor działu handlu Lecha Poznań.

– My od początku epidemii pomagamy wielkopolskim szpitalom. Jasne, że chcielibyśmy przede wszystkim, żeby to wszystko się skończyło, żebyśmy mogli już wrócić na stadion. Ale tak niestety nie będzie, więc będziemy na posterunku i nie spoczniemy, żeby wesprzeć medyków w ich ciężkiej pracy. Mamy wsparcie klubu, o czym świadczy także ta akcja ze sprzedażą maseczek – przyznaje Marcin Kawka, szef Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz.

Maseczki ochronne w cenie 19,90 złotych będzie można kupić w naszym e-sklepie. Ponadto, dochód z rocznicowych szalików na #98Lecha również zostanie przekazany na rzecz wielkopolskich placówek.

źródło: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

(Visited 196 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz