NIELETNI WŁAMAŁ SIĘ DO KIOSKU. W ZATRZYMANIU POMÓGŁ OBYWATEL.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 16–letniego mieszkańca Piły. Młody mężczyzna na terenie miasta włamał się do kiosku i ukradł gazety. Jednak w pewnym momencie został zauważony przez przechodnia, który o wszystkim poinformował dyżurnego pilskiej komendy.


Dzięki szybkiej reakcji mieszkańca Piły, policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego błyskawicznie zatrzymali 16-latka. Teraz o jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny.

Na początku października br. do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zadzwonił mężczyzna i poinformował, że zauważył, jak młody chłopak kradnie gazety z witryny kiosku przy Alei Piastów w Pile. Rozmówca dodał również, że sprawca w pewnym momencie wystraszył się przechodnia i zaczął uciekać. Jednak rozmówca oświadczył, że biegnie za sprawcą w bezpiecznej odległości. Mieszkaniec Piły szczegółowo przekazał informacje, gdzie obecnie się znajduje młody amator cudzego mienia.

Natychmiast na miejsce skierowani zostali policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, którzy zatrzymali 16-letniego mężczyznę w centrum miasta. Funkcjonariusze ustalili, że chłopak znajduje się na kolejnej ucieczce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Trafił tam za wcześniej popełnione czyny karalne. Sprawca z powrotem trafił do ośrodka. O jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny.


(Visited 126 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz