Nie obrażam. Nie hejtuję. Szanuję! – Konkurs dla uczniów szkół podstawowych z powiatu nowotomyskiego.

W piątek, 23 marca w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym pn. „Nie obrażam. Nie hejtuję. Szanuję!” Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z powiatu nowotomyskiego.


Jego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu przy współudziale: Starostwa Powiatowego, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Stowarzyszenia Przyjaciół Rodziny oraz Nowotomyskiego Ośrodka Kultury. Patronat nad wydarzeniem sprawował starosta nowotomyski.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych: W kategorii I – klasy I-III I miejsce – Wiktor Kowala – Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach, II miejsce – Patryk Przybysz – Szkoła Podstawowa w Urbanowie, III miejsce – Emilia Stachowiak – Szkoła Podstawowa w Miedzichowie. Wyróżnienia w kategorii klas I-III: 1) Michalina Zbierska – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opalenicy W kategorii II – klasy IV-V I miejsce – Patryk Jaroszyk – Szkoła Podstawowa w Lwówku, II miejsce – Aleksandra Kraczuk – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wojnowicach, III miejsce – Filip Stępinski – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Chmielinku. Wyróżnienia w kategorii klas IV- V: 1) Karolina Kupś – Zespół Szkoła Podstawowa – Przedszkole w Michorzewie W kategorii III – klasy VI-VII I miejsce – Zuzanna Strzyżyńska – Zespół Szkoła Podstawowa – Przedszkole w Michorzewie, II miejsce – Olga Dachtera – Szkoła Podstawowa w Lwówku, III miejsce – Martyna Kaczmarek Rogacz– Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu. Wyróżnienia w kategorii klas VI-VII: 1) Gabriela Kałek – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wojnowicach.

Źródło: powiatnowotomyski.pl
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
Więcej zdjęć :

Opublikowany przez Powiat Nowotomyski na 23 marca 2018
(Visited 319 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz