Najbardziej sensacyjny tytuł roku „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz” – Premiera najnowszej książki Moniki Banasiak i Jarosława Sokołowskiego „MASY”, przy udziale Artura Górskiego

Już 28 Październiku w najbardziej prestiżowej restauracji w Poznaniu – Egoist, znajdującej się w kompleksie biznesowym City Park, odbędzie się premiera najnowszej książki Moniki Banasiak i Jarosława Sokołowskiego, którzy połączyli siły i przy udziale Artura Górskiego wspólnie napisali najbardziej sensacyjny tytuł roku „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz”.


Podczas spotkania Monika Banasiak opowie o kulisach powstawania książki, odpowie na wcześniej nie zadane i dopowiedziane pytania, tak szczerze jak jeszcze to nie miało miejsca. Organizatorzy spotkania obiecują moc wrażeń, a także liczne niespodzianki, których z pewnością nikt się nie spodziewa. Udział w spotkaniu, które odbędzie się 28.10.2017 o godzinie 18:00 w restauracji Egoist jest bezpłatny.

 Jednak to nie koniec zaskakujących informacji dotyczących premierowego spotkania, specjalnie na tą okazję organizatorzy wraz z szefem kuchni Egoist przygotowali możliwość wzięcia udziału w prywatnej kolacji z Moniką Banasiak, podczas której serwowane będą najlepsze kulinarne specjały takie jak np. małże św. Jakuba, tatar z sarny, czy też polędwica z jelenia. Podczas kolacji autorka książki nie tylko osobiście wręczy gościom książki wraz z osobistą dedykacją, ale także odpowie na pytania, które wciąż pozostają bez odpowiedzi…  

 Koszt udziału w prywatnej kolacji wraz z dwoma książkami „Królowa Mafii” oraz „Słowikowa i Masa – Twarzą w Twarz” wraz z siedmiodaniową kolacją wynosi 250 PLN, zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem rsvp@celebration-productions.com lub p.boro@celebration-productions.com ilość miejsc jest ograniczona.

Premiera Książki „Słowikowa i Masa” + Kolacja z Moniką Banasiak

(Visited 793 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz