MISTRZOSTWA POLSKI W KRĘGLARSTWIE KLASYCZNYM DO PEŁNYCH W SIERAKOWIE

Sukcesy organizacyjne kręgielni przy ulicy Towarowej oraz powrót do życia Klubu Kręglarskiego Wrzos sprawiły, że do Sierakowa wracają kręglarskie imprezy na wysokim poziomie.

W terminie 12-14 maja 2017 r. w Sierakowie odbędą się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w kręglarstwie klasycznym do pełnych organizowane przez Polski Związek Kręglarski i KK Wrzos Sieraków. W zawodach mogą wystartować zawodniczki i zawodnicy posiadający licencję A i B PZK (rocznik 1997 i starsi). W mistrzostwach nie mogą startować mężczyźni z miejsc 1-24 Rankingu PZK SKK na koniec sezonu 2015/16 oraz kobiety z miejsc 1-12 Rankingu PZK SKK na koniec sezonu 2015/16, którzy startowali w rozgrywkach Superligi Mężczyzn i Kobiet.

W zawodach mogą startować również zawodnicy niezrzeszeni, którzy nie posiadają licencji PZK – warunkiem startu jest wniesienie jednorazowej opłaty 20 zł – jako licencji jednorazowej.

Zapisy przyjmowane są przez Karola Nowaka tel. 501 572 257, marwik-music@o2.pl do 9 maja 2017 r.

Warto dodać, że 23.04.2017 roku w Tarnowie Podgórnym podczas spotkania Sprawozdawczo-Wyborcze Polskiego Związku Kręglarskiego zostały wybrane nowe władze PZKręgl. Prezesem Polskiego Związku Kręglarskiego ponownie wybrany został Bernard Broński, który pokieruje całością w kolejnej kadencji. Natomiast Członkiem Zarządu został Karol Nowak reprezentujący barwy Klubu Kręglarskiego Wrzos.

(Visited 196 times, 1 visits today)

Leave a Reply