„MIASTO” premiera pierwszego singla Sandry Rugały & Tajnego Projektu Muzycznego [FILM]

Pierwszego grudnia 2017 r. nastąpiła premiera wyjątkowego, pierwszego singla Sandry Rugały & Tajnego Projektu Muzycznego .


W przygotowanie tej, nie tylko muzycznej, opowieści pod tytułem „MIASTO” zaangażowanych było wiele osób , którym młoda artystka podziękowała na swym profilu:

My dziś prezentujemy Wam oficjalny teledysk do premierowego singla „MIASTO” Sandry Rugały & Tajnego Projektu Muzycznego oraz pytamy Sandrę o przesłanie i historię powstania tego muzycznego projektu !!!

Zapraszamy!!! 

Sandra Rugała & Tajny Projekt Muzyczny


W skład zespołu wchodzą:
• Sandra Rugała – wokalistka,
• Bartek Turkowski – gitara,
• Piotr Ostapkowicz – klawisze,
• Kuba Stankowski – gitara basowa,
• Piotr Basiński – perkusja.
Autorkami tekstu są Marta Kostrzyńska i Sandra Rugała. Autorami muzyki cały band.

Depresja to choroba, która atakuje znienacka. Wchodzi w nasze życie powoli, nie pytając nas o zgodę. Coraz więcej ludzi z naszego otoczenia zaczyna borykać się z tym problemem. Na podstawie własnych doświadczeń, jak i indywidualnych historii znajomych, chcieliśmy pokazać odbiorcom, jak wygląda życie w szarości, kiedy każdy następny dzień nie ma sensu.

Co do tekstu – tekst napisałam razem z moją koleżanką ze studiów – Martą. Jak można z niego wywnioskować , ona również dużo przeszła, stąd słowa te są tak prawdziwe i łapiące za serce.
Chcielibyśmy, aby ta piosenka była lekarstwem na gorszy dzień. Żeby przejęła problemy słuchaczy, a po ostatnim dźwięku, ci mogli odetchnąć z ulgą.
Miasto to najbardziej emocjonalna piosenka jaką kiedykolwiek stworzyliśmy i zagraliśmy.

Gdzie można nas znaleźć, usłyszeć?
Przede wszystkim na kanale Sandry na YouTube, na Spotify, TIDAL,iTunes a także na innych streamingowych portalach. To tam będą pojawiać się utwory, które wspólnie tworzymy.
Gdzie można nas zobaczyć?
Aktualnie tworzymy nowy materiał na kolejny sezon, by móc grać z jeszcze większą energią, siłą i mocą, ale przede wszystkim – z własnymi piosenkami. Więcej informacji na pewno znajdzie się na moim fanpage’u na Facebooku???

Zobacz również …

(Visited 571 times, 1 visits today)

Leave a Reply