„MIARĄ CZŁOWIEKA JEST BARDZIEJ JEGO HOBBY NIŻ ZAWÓD” – Targi HOBBY. [ZDJĘCIA, FILM]

„MIARĄ CZŁOWIEKA JEST BARDZIEJ JEGO HOBBY NIŻ ZAWÓD”

Zdanie autorstwa amerykańskiego mistrza w szachach oraz pisarza Roberta Byrne przyświeca każdemu pasjonatowi, który rok do roku odwiedza Targi HOBBY. Podczas 2 dni przestrzeń Międzynarodowych Targów Poznańskich zmienia się w miejsce, gdzie każdy może spróbować nowego HOBBY – bez żadnych ograniczeń wiekowych czy mentalnych. Misją naszego wydarzenia jest edukacja i pokazanie, że wolny czas najlepiej spędza się w trybie OFFLINE – bez smartfonów czy komputerów.

Czekaliśmy na to cały rok! W sobotę 5 września rozpoczęła się kolejna edycja Targów HOBBY.


 

Targi HOBBY to wydarzenie, które pokazuje, że z pasji się nie wyrasta i że najlepsza rozrywka jest w trybie OFFLINE. W tym roku przygotowane zostały strefy tematyczne, gdzie każdy odnaleźć może swoją pasję lub pozna nowe hobby. 

Targi odbywają się w pawilonie 3 i 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 5 i 6 września 2020 roku w godzinach od 10:00 do 18:00 w sobotę oraz od 10:00 do 17:00 w niedzielę.

Na HOBBY można dostać się przez Wejście Wschodnie od ulicy Głogowskiej (wejście od Mostu Dworcowego). Wjazd dla samochodów zlokalizowany jest od ulicy Śniadeckich. 

Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl

(Visited 465 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz