MIAŁA PONAD 19 GRAMÓW W MIESZKANIU! Grozi jej 10 lat pozbawienia wolności …

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 46-letnią mieszkankę Wrześni, która posiadał w swoim mieszkaniu ponad 19 gramów środków odurzających. Prokurator Rejonowy we Wrześni w tej sprawie wszczął śledztwo.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni w dniu 10 kwietnia br. udaremnili przedostanie się na tak zwany „czarny rynek narkotyków” środków odurzających. W ręce kryminalnych wpadła marihuana o wadze ponad 19 gramów.

Właścicielką nielegalnych środków była mieszkanka Wrześni, u której w mieszkaniu nieumundurowani policjanci je znaleźli. Kobieta przyznała się, że marihuana należy właśnie do niej.

W związku z tym o godzinie 22:30 została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania mieszkanka Wrześni była trzeźwa. Zgromadzone materiały zostały przekazane do Prokuratory Rejonowej we Wrześni.

Po zapoznaniu się z nimi Prokurator wszczął w tej sprawie śledztwo czego konsekwencją było postawienie 46-letniej wrześniance zarzutów posiadania środków odurzających oraz udzielania ich innym osobom. Prokurator zastosował wobec kobiety także środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, poręczenia majątkowego w wysokości 10 tysięcy złotych oraz zakazu opuszczania kraju. Za popełnienie tego czynu mieszkance Wrześni grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

(Visited 8 099 times, 1 visits today)

13 thoughts on “MIAŁA PONAD 19 GRAMÓW W MIESZKANIU! Grozi jej 10 lat pozbawienia wolności …

 • 22 kwietnia, 2019 at 10:49 am
  Permalink

  Totalie ich powaliło tych pseudopiesków prawa

  Reply
 • 22 kwietnia, 2019 at 11:12 am
  Permalink

  19 gram to ja jaram tygodniowo. psiarni na rękę nielegalna trawa bo wyniki i szybka emeryturka. Tfu pluje na ten chory, podludzki, niewolniczy i antyludzki kraj.

  Reply
 • 22 kwietnia, 2019 at 12:14 pm
  Permalink

  Trzeba pisac petycje do poslow do sejmu z rzadaniem zalegalizowania lub/i depenalizacji posiadania miekkich narkotykow. Inaczej ciagle bedziemy mieli do czynienia z takimi patologicznymi sytuacjami… Szczere wspolczucie dla kobiety 🙁 policjo wstydz sie!

  Reply
 • 22 kwietnia, 2019 at 2:59 pm
  Permalink

  no zamkna prawie 50 letnia kobiete w wiezieniu bo 20 latka silnego baliby sie zlapac. psy to patologia i smiecie

  Reply
 • 22 kwietnia, 2019 at 5:53 pm
  Permalink

  19,87 netto napisane na woreczku strunowym, który leży na wadze wskazującej 19,87. Skoro 198,87 jest na wadze WRAZ z woreczkiem to to już jest BRUTTO! Czyli jest tego tam mniej niż 19,87 bo trzeba odliczyć wagę woreczka…

  Reply
  • 22 kwietnia, 2019 at 7:43 pm
   Permalink

   jest cośtakiego, jak funkcja tara na wadze i zapewne tego użyli po zwazeniu tylko woreczka.

   Reply
  • 23 kwietnia, 2019 at 2:29 pm
   Permalink

   Jest coś takiego jak tarowanie wagi, wówczas waga dolicza wagę woreczka, proste

   Reply
 • 22 kwietnia, 2019 at 6:08 pm
  Permalink

  Kolejny sukces i brawurowa akcja pochwycenia narkotykowego barona przez naszych nieprzekupnych stróżów prawa. Liczę na wyrok śmierci. Dość dyktatu amatorów roślin doniczkowych.

  Reply
   • 23 kwietnia, 2019 at 7:19 pm
    Permalink

    no jak, jak? Jakaś rura się spruła się z gietem na psach przy „rutynowej kontroli za mordę” i ją pod%^erdoliła, bo bagiety zawsze obiecują niższy wyrok. Na szczęście musi się dowiedzieć kto ją podpędzlował, takie ma prawo. Wtedy jej ziomale przestrzelą konfiturze kolana, a typiarka luźno z alibi w śledczym będzie siedzieć. Najbardziej szkoda mi jest tylko tych dziewietnastu gietów, nikomu nic nie zrobiły i bang psu ogrodnika się trafiły :/ pamiętamy, jp tylko 20% bo tyle to jeszcze tylko wykroczenie…

    Reply
 • 22 kwietnia, 2019 at 6:14 pm
  Permalink

  jak sie ciesze ze nie mieszkam w polsce ale tylko moge tylko zapostowac ganialnego filozofa jak i outsidera testovirona z synopu ktory potrafi opisac sytuacje w naszym kraju https://youtu.be/1uKOHHiWJFU

  Reply
 • 22 kwietnia, 2019 at 6:28 pm
  Permalink

  Cyt: „za molestowanie dziecka 2 lata w zawiasach, za zioło 10 odsiadki, coś jest nie tak”

  Reply
 • 22 kwietnia, 2019 at 9:31 pm
  Permalink

  Ja pierd^#*le
  cóż a kraj
  teoretyczna policja lapie teoretycznych dealerów – po co się męczyć z bandziorami jak punkty lecą takie same …

  Reply

Dodaj komentarz