List gończy za Arkadiuszem Ł. pseudonim „hoss” – UDOSTĘPNIJ

Jak informuje KRYMINALNAPOLSKA.PL Prokuratura Okręgowa w Warszawie wydała postanowienie o poszukiwaniu listem gończym podejrzanego Arkadiusza Ł. pseudonim Hoss. 49-letni mężczyzna, w ostatnim czasie przebywający na terenie Poznania.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie 17 lutego br. wydała postanowienie o poszukiwaniu listem gończym podejrzanego Arkadiusza Łakatosza pseudonim Hoss. Na podstawie tego dokumentu 49-letni mężczyzna, w ostatnim czasie przebywający na terenie Poznania, jest poszukiwany przez Policję w całym kraju.

Mężczyzna, co do którego Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy, jest podejrzany o dokonanie przestępstw z art. 286 kodeksu karnego (oszustwa).

Zgodnie z treścią wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie listu gończego – informacje o podejrzanym, w tym nazwisko oraz jego wizerunek – podaje się do publicznej wiadomości.

Zgodnie z treścią listu gończego wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki Policji lub prokuratora (art. 280 par.1 pkt. 4 kpk).

Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie jemu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 par. 1 kk)

Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280 par. 2 kpk).

 

(Visited 4 643 times, 1 visits today)

3 thoughts on “List gończy za Arkadiuszem Ł. pseudonim „hoss” – UDOSTĘPNIJ

 • 18 lutego, 2017 at 12:50 pm
  Permalink

  Ludzie dajcie sobie spokój z podawaniem jakichkolwiek informacji kilka dni temu mieli go i wypuścili nikt nie poniósł konsekwencji A koszty ponoszą obywatele

  Reply
 • 8 kwietnia, 2017 at 9:15 am
  Permalink

  o co zakrywacie oczy jak go szukacie, ja teraz też mam zamknięte

  Reply

Leave a Reply