Lech Poznań bezbramkowo zremisował z Sandecją Nowy Sącz [ZDJĘCIA, FILM]

W 1. kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań bezbramkowo zremisował z Sandecją Nowy Sącz. Chociaż to gospodarze zdominowali statystyki, to obie drużyny podzieliły się punktami.
Trenerzy po meczu Lech – Sandecja

Obaj szkoleniowcy szanują remis, który padł w niedzielny wieczór przy ulicy Bułgarskiej. Trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica pogratulował rywalom historycznego punktu z rozgrywkach Lotto Ekstraklasy.

Radosław Mroczkowski (trener Sandecji Nowy Sącz):

Debiut w Ekstraklasie nie był łatwy. Spotkanie pod każdym względem niosło ze sobą dużo emocji, pomimo tego że wielu moich zawodników już wcześniej grało na najwyższym poziomie. Było to widać w wielu fazach spotkania. Zespół, który pracuje z zaangażowaniem pracuje, pracuje na swoje szczęście i skutecznie obroniliśmy się. Mieliśmy kilka kluczowych sytuacji, które mogły nam dać bramkę. Cieszę się z postawy zespołu i jednego punktu na trudnym terenie. W kolejnym meczu na pewno będziemy czuć się pewniej.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań):

To był dla nas trudny mecz. Pierwsze 15-20 minut nie było dobre w naszym wykonaniu, nie mieliśmy dobrych okazji i wolno graliśmy. Potem stworzyliśmy sobie kilka dobrych szans, w drugiej połowie zdominowaliśmy spotkanie, ale nie zdobyliśmy bramki. Wiemy, że drużynie brakuje szybkości, w kolejnym tygodniu skończymy przygotowania, a wtedy już zespół będzie grał lepiej.

Gratuluję Sandecji pierwszego, historycznego punktu w ekstraklasie. My mamy wielu nowych zawodników i musimy dalej pracować. Jestem pewny, że drużyna ma umiejętności, by grać lepiej i tak będzie.

Fot.Film: Mateusz Łysiak / Wielkopolskamagazyn.pl(Visited 177 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz