KTO TAK NAPRAWDĘ KIEROWAŁ BMW ??? [FILM]

Sierpniowa kolizja na ulicy Brodowskiej w Środzie WLkp. mogłaby zakończyć się zwykłym mandatem, gdyby nie wątpliwości jakie stróże prawa mieli co do tożsamości kierowcy. Faktyczna wersja zdarzeń ustalona przez policjantów z Zespołu do Spraw Wykroczeń średzkiej komendy, pozwoliła postawić zarzuty prawdziwemu sprawcy.

Nadmierna prędkość wciąż prowadzi w statystykach jeśli chodzi o przyczyny poważnych zdarzeń drogowych.


Z powodu prędkości kierowca bmw, który w sierpniu br. jechał ulicą Brodowską utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne tablice reklamowe.

W pojeździe prócz kierowcy było jeszcze dwóch pasażerów. Nikt nie ucierpiał, jednak mundurowi mieli wątpliwości w wersję przedstawioną przez uczestników zdarzenia. Początkowo informowali oni, że kierowca był 24-letni mieszkaniec małej miejscowości pod Środą.

Policjanci Zespołu do spraw wykroczeń ustalili, że prawda jest zupełnie inna. Za kółkiem siedział tak naprawdę – podający się początkowo za pasażera – 21-latek ze Środy. Młody mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności za to, że kierował pojazdem bez uprawnień.

Średzcy mundurowi postawili mu zarzuty za wszystkie wykroczenia jakich się dopuścił i skierowali sprawę do sądu, który podejmie decyzję w sprawie jego kary.

Edyta Kwietniewska/PG

Zobacz również …

(Visited 1 289 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz