Kradł, aż wpadł…

Policjanci z Wrześni oraz z Miłosławia zatrzymali 30-latka, który ukradł narzędzia z zakładu produkcyjnego. W mieszkaniu mężczyzny ujawniony został skradziony sprzęt o wartości ponad 4600 złotych. W momencie zatrzymania mieszkaniec Miłosławia był trzeźwy.

Wrzesińscy policjanci wspólnie z policjantami z Posterunku Policji z Miłosławia 7 lutego br. o godzinie 8:00 zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który ukradł narzędzia z zakładu produkcyjnego znajdującego się przy ulicy Wrzesińskiej w Miłosławiu. Zawiadomienie o tym przestępstwie zostało złożone w dniu 12 stycznia 2019 roku.

Po zgromadzeniu wszystkich niezbędnych informacji do pracy przystąpili policjanci z pionu kryminalnego. Natomiast mundurowi z Miłosławia zajęli się rozpoznanie na swoim terenie czy ktoś czasami nie handluje na „czarnym rynku” kradzionymi narzędziami.

Po zsumowanie wszystkich składowych policjanci wytypowali mieszkańca Miłosławia u którego podczas przeszukania zostały odnalezione skradzione rzeczy.

Podczas odwiedzin u 30-latka funkcjonariusze ujawnili drukarkę z wyświetlaczem, myjkę ciśnieniową oraz urządzenie służące do pomiarów. Wartość odzyskanych narzędzi to kwota ponad 4600 złotych.

Na przesłuchaniu mieszkaniec Miłosławia przyznał się do popełnionych czynów, usłyszał zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Za swoje przestępcze postępowanie mieszkańcowi Miłosławia grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. W momencie zatrzymania mężczyzna był trzeźwy.

(Visited 101 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz