Komisja Konkursowa odwiedziła kolejne rodzinne ogrody i działki zgłoszone do konkursu. Tym razem w Międzychodzie , Nowym Tomyślu oraz Zbąszyniu [ZDJĘCIA, FILM]

Konkursy w Okręgu Poznań
Komisja Konkursowa odwiedziła kolejne ogrody i działki zgłoszone do konkursu .
W piątek 28 lipca 2017 r. komisja oceniała ROD Eko-Relaks w Międzychodzie


oraz jedną działkę a następnie udała się do ROD „Zielony Zakątek” w Nowym Tomyślu lustrując ładnie zagospodarowane działki a w szczególności te zgłoszone do konkursu.

W sobotę 29 lipca 2017 r. udaliśmy się do Zbąszynia by w ROD im. „M Kopernika „ w Zbąszyniu, który 5 sierpnia 2017 r. obchodzić będzie jubileusz 65-lecie powstania ogrodu ocenić 2 piękne działki.

Kolejnym ogrodem ,który odwiedziliśmy to ROD im. „Fr Wawrzyniaka „ w Zbąszyniu

tutaj komisja oceniała ogród i działki , szczególną uwagę zwróciliśmy na działkę nr 77 zgłoszoną do konkursu ,która dostosowana jest dla osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Podsumowanie konkursów i ogłoszenie wyników oraz wręczenie laureatom dyplomów i nagród nastąpi podczas obchodów Okręgowych Dni Działkowca , które odbędą się 9 września 2017 r. w ROD „RURO 2012” w Poznaniu.Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl (Visited 364 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz