Kolejny wybuch w budynku mieszkalnym !

W dniu 3 marca 2018 roku w miejscowości Kurnatowice doszło do wybuchu pieca centralnego ogrzewania w przybudówce domu jednorodzinnego. 

Na miejsce zdarzenia jako pierwsi dotarli strażacy z OSP Kurnatowice, ponieważ budynek znajduje się w bezpośrednim




sąsiedztwie strażnicy. Podczas prowadzonego rozpoznania KDR otrzymał informację od osób postronnych, że w pomieszczeniu mógł ktoś przebywać.

Po weryfikacji ustalono, że mężczyzna udał się do szpitala, a jego oparzenia są niewielkie. W związku z uszkodzeniami na miejsce przybył Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, który dopuścił budynek do dalszego użytkowania.

Opracowanie: st. asp. Paweł Piaskowski
Zdjęcia: KP PSP Międzychód

Czytaj również…  

 

 






















(Visited 602 times, 1 visits today)

Leave a Reply