Kolejny wybuch w budynku mieszkalnym !
W dniu 3 marca 2018 roku w miejscowości Kurnatowice doszło do wybuchu pieca centralnego ogrzewania w przybudówce domu jednorodzinnego.
Na miejsce zdarzenia jako pierwsi dotarli strażacy z OSP Kurnatowice, ponieważ budynek znajduje się w bezpośrednim
sąsiedztwie strażnicy. Podczas prowadzonego rozpoznania KDR otrzymał informację od osób postronnych, że w pomieszczeniu mógł ktoś przebywać.
Po weryfikacji ustalono, że mężczyzna udał się do szpitala, a jego oparzenia są niewielkie. W związku z uszkodzeniami na miejsce przybył Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, który dopuścił budynek do dalszego użytkowania.
Opracowanie: st. asp. Paweł Piaskowski
Zdjęcia: KP PSP Międzychód
Czytaj również…
(Visited 602 times, 1 visits today)



