KLUBOWE ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU w Nowym Tomyślu! [ZDJĘCIA, FILM]

W piątek 1 marca w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyła się qyjątkowo muzyczna i taneczna impreza KLUBOWE ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU w Nowym Tomyślu!

Podczas imprezy niesamowite LASER SHOW a muzycznie przeniesiono się do czasów klubu Mauritius w Nowym Tomyślu, Colosseum w Dęborzycach oraz Paka w Karpicku , powiało również muzycznym klimatem z klubów XDEMON!.

O wyśmienitą oprawę muzyczną imprezy zadbali:– AxelSound rezydent kultowego klubu X-Demon – Zielona Góra, który wyjątkowo tej nocy przybył do Nowotomyskiego Ośrodka Kultury  by zaprezentować wyjątkowy muzyczny klimat z jednej z najlepszych sieci klubów w Polsce!

– DJ LUCK – rezydent nieistniejącego Colosseum Klub Dęborzyce oraz club Mauritius, który swoim setem powrócił do czasów imprez na ulicy Komunalnej w Nowym Tomyślu!

– DJ MANIAK – to pasjonat z kilkunastoletnim stażem prowadzenia imprez na terenie wielkopolski. Kolekcjoner płyt winylowych. W swojej szafie ma ich kilka tysięcy, dzięki czemu może pozwolić sobie na zagranie nawet największego klubowego klasyka. Były rezydent legendarnego klubu B7 BRODY i KLUB PAKA Karpicko wróć

nie zabrakło także lokalnych dj-ów : BURSONA, MASTERA, CH@DA, DAMIANA.L

Nowotomyski Ośrodek Kultury Nok i Amnesia.com.pl  po raz kolejny wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i organizują „Klubowe Imprezy” w sali dyskotekowej nowotomyskiego ośrodka kultury – NOK!

* Pamiętajcie, że to początek nowej jakości imprez w Nowym Tomyślu, którą gwarantują organizatorzy ” Klubowy Koncert ” na Jarmark Chmielo – Wikliniarski Nowy Tomyśl, którzy powracają z nowym projektem!

* Ta impreza była nie lada gratką, dla wszystkich fanów elektronicznych dźwięków, którym ta noc zapewne zapadnie w pamięci jako jedna z najlepszych klubowych imprez w naszym regionie.

To były wyjątkowe OSTATKI 2019 i jedyna taka okazja na imprezę klubową w NOWYM TOMYŚLU!

Fot. Maciej Kasprzak /Wielkopolska magazyn informacyjny

(Visited 800 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz