Klasa Okręgowa: Płomień – TS Gminy Kamieniec

Klasa Okręgowa: Płomień – TS Gminy Kamieniec 3:1 (2:0)

W XVII kolejce Klasy Okręgowej Płomień gościł zespół TS Gminy Kamieniec, którego w czwartek trenerem został w czwartek były zawodnik Płomienia – Paweł Brzeskot.

Zdecydowanym faworytem tego meczu była drużyna Dawida Kaniewskiego, jednak pamiętając mecze z rundy jesiennej m.in. z Czarni Wróblewo oraz Sokołem Duszniki na boisko w Przyprostyni, wiadomo było, że trzeba było być zmobilizowanym przez pełne 90 minut.

Mecz zaczął się zgodnie z przewidywaniami od konstruowaniu akcji ofensywnych przez gospodarzy. Jednak czym bliżej bramki gości, to brakowało jakości. Aż do 24 minuty gdzie Szymon Juszczak zagrał w pole karne do Kamila Maciejewskiego, a ten z bliskiej odległości do bramki trafił pierwszą bramkę. W 36 minucie, młody bramkarz Kamienica Bartosz Dopiera popełnia błąd i fauluje w polu karnym Jonasza Pietrzaka. Do rzutu karnego podchodzi Kamil Maciejewski, który podwyższa wynik meczu. Do końca pierwszej połowy niewiele się już działo i takim wynikiem zawodnicy zakończyli pierwsze 45 minut.

Po zmianie stron bardziej aktywni goście, chcieli trafić bramkę kontaktową. Na nieszczęście gospodarzy tak w 54 minucie z rzutu wolnego uderzył Tomasz Gawron, nie dający szans Jakubowi Nowakowi. Przez następnie 30 minut można było oglądać mecz bardzo szarpany,  w obu drużynach brakowało spokoju w tworzeniu akacji i tak do 84 minuty, gdzie powracający po kontuzji Jakub Wośkowiak zagrał do Kamila Dąbrowskiego, a ten ustalił wynik meczu. Ostatnie minuty meczu przebiegały pod dyktando gospodarzy, a trzecia bramka stracona przez gości ostudziła zapędy ofensywne przyjezdnych.

Płomień: Jakub Nowak – Filip Pakuła (Kamil Dąbrowski), Daniel Borkowski, Krzysztof Fleischer, Damian Gaweł, Jonasz Pietrzak (Michał Kostyra), Mateusz Piechowiak, Jakub Beyer, Jan Zimny (Artur Rzepa), Szymon Juszczak (Jakub Wośkowiak), Kamil Maciejewki.

 

Czytaj również…

(Visited 458 times, 1 visits today)

Leave a Reply