KKS Lech Poznań: Strajk nauczycieli. Uczniowie poza wycieczką mogą obejrzeć trening lechitów

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli i brakiem opieki oraz zajęć w wybranych przedszkolach, jak i szkołach, poza zwiedzaniem Stadionu Poznań klub proponuje wszystkim uczniom kolejną atrakcję! W środę, 10 kwietnia około 11:00 odbędzie się trening pierwszej drużyny, na który zaprasza wszystkich młodych kibiców Kolejorza.
 
W środowe przedpołudnie Lech Poznań zaprasza wszystkich uczniów, których nauczyciele biorą udział w ogólnopolskim strajku. Razem ze szkoleniowcem Dariuszem Żurawiem oraz pierwszym zespołem Kolejorza zaprasza na trening. Zbiórka przed Stacją Kolejorz odbędzie się o godzinie 10:55. Na Stadion Poznań należy zabrać ze sobą legitymację szkolną, która umożliwi wejście na trening. Cała grupa razem z naszym przewodnikiem wspólnie uda się na boczne boisko przy ulicy Bułgarskiej, gdzie lechici chwilę później rozpoczną zajęcia.
 
Obecność młodych kibiców będzie o tyle istotna, że doda na pewno wiele wsparcia przed meczem z Jagiellonią Białystok. Spotkanie to jest bardzo ważne, bo zadecyduje o naszej grze w górnej ósemce ekstraklasy.
 
Poza treningiem, zwiedzanie Stadionu Poznań
 
Po treningu Kolejorz zaprasza w progi Stadionu Poznań! Wycieczki odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:30, 12:00, 14:00, 16:00, 17:30 i 19:00. Zbiórka i start zwiedzania odbywa się przed Stacją Kolejorz, czyli oficjalnym sklepem Lecha Poznań znajdującym się na terenie stadionu. W tym miejscu o wyżej podanych godzinach na zwiedzających będzie czekał przewodnik.
 
Zwiedzanie stadionu trwa około godziny, a w jego trakcie można zobaczyć m.in. hol główny, salę konferencyjną, korytarz sław, szatnię gości, makietę stadionu, poziom murawy wraz z ławkami rezerwowych oraz lożę prezydencką.

Grupy zwiedzające mogą liczyć maksymalnie 50 osób, a wycieczki są darmowe tylko dla dzieci i uczniów do 16. roku życia do czasu zakończenia strajku. Osoby do 13. roku życia muszą przyjść z opiekunem, który zapłaci za bilet 17 zł. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem 660 423 851.

źródło: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

(Visited 130 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz