KKS Lech Poznań – „Kibicuj z klasą” w dniu urodzin Lecha

„Kibicuj z klasą” w dniu urodzin Lecha

19 marca podczas spotkania Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna (godzina 15:30) odbędzie się kolejna edycja akcji „Kibicuj z klasą”. Bezpłatny udział w niej mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia. To akcja przygotowana nie tylko dla szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także dla klubów sportowych, kółek zainteresowań, czy po prostu znajomych. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Z klasą już po raz ósmy

Akcja po raz pierwszy miała miejsce w lutym 2013 roku i nosiła nazwę „Gimnazjaliści na Kolejorza”. Wówczas na INEA Stadionie pojawiło się blisko 7 tysięcy uczniów. Z każdą kolejną edycją coraz więcej młodych poznaniaków i Wielkopolan przychodziło na obiekt przy Bułgarskiej. Rekordowa – jak na razie – edycja odbyła się 25 września, kiedy trybuny ugościły prawie… 19 000 młodych kibiców.

– Do uczestnictwa w akcji zapraszamy już po raz kolejny nie tylko uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, ale również podopiecznych przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych mieszczących się nie tylko w Poznaniu i Wielkopolsce, jak i w województwach ościennych – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Tą akcją chcemy zachęcić młodych kibiców do tego, by częściej aktywnie spędzali czas. Ich zdrowie jest bardzo ważne, a odpowiednie nawyki pomogą im zachować odpowiednią formę. Potem zebrane siły zawsze można spożytkować na kibicowaniu Kolejorzowi – dodaje.

Warto dodać, że 19 marca Lech Poznań obchodzić będzie 95. urodziny. Kolejna rocznica istnienia Klubu przypadać będzie dokładnie w dniu meczu Kolejorza, dlatego tak ważne jest dla nas zapełnienie trybun INEA Stadionu aż do ostatniego miejsca.

Jak się zgłosić do Kibicuj z Klasą i wejść na mecz z grupa za darmo?

Lech Poznań wspólnie ze sponsorem akcji, Centrum Turystyki Oskar zaprasza wszystkie zorganizowane grupy do wysłania swojego zgłoszenia. Listy – przygotowane w excelu – zawierające imiona, nazwiska i numery PESEL uczestników przyjmowane są bezpłatnie przez formularz bok.lechpoznan.pl lub pod adresem grupy@lechpoznan.pl do czwartku (16 marca), do godziny 12:00. Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź także telefonicznie pod numerem 602368369.

Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun. Przygotowany zostanie także parking autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy INEA Stadionie. Numery rejestracyjne pojazdów można dołączyć do zgłoszenia. – Liczymy na uczestnictwo jak największej liczby dzieci i młodzieży w naszej akcji – kończy Zieliński.

Spotkanie to będzie miało wyjątkową, bardzo uroczystą oprawę, które możemy stworzyć tylko wspólnymi siłami! Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń i widzimy się już niedługo przy Bułgarskiej.

Biuro prasowe KKS Lech Poznań

(Visited 291 times, 1 visits today)

Leave a Reply