Kierowca i pasażerowie audi z narkotykami

Rawiccy policjanci w czasie kontroli drogowej zatrzymali 3 mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki w rożnej postaci oraz sporo gotówki. Zakazane substancje zostały zabezpieczone podobnie jak pieniądze.


„Amatorzy” psychotropowych i psychoaktywnych substancji usłyszeli zarzuty. 34-letniemu kierowcy pobrano krew do badania, jego zachowanie wskazywało, że znajduje się on pod działaniem środków odurzających. Sprawcy przestępstw nie unikną odpowiedzialności karnej.

30 listopada br. koło godziny 23.00 w rejonie Dębna Polskiego funkcjonariusze patrolujący okolice zauważyli audi A6, a w nim 4 osoby. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej, w którym było trzech mężczyzn oraz kobieta. Podczas legitymowania, kontroli osobistej jak i kontroli pojazdu patrolowcy znaleźli narkotyki w różnych postaciach tj. suszu, proszku oraz tabletek.

40-latek z gminy Rawicz miał przy sobie 0,73 grama amfetaminy, 33-latek również mieszkaniec gminy Rawicz miał 4,9 metaamfetaminy oraz 2 tabletki ekstazy. Od kierowcy audi, 34-latka z gminy Miejska Górka pobrano krew do badania. Jego zachowanie wskazywało, że znajduje się on pod działaniem środka odurzającego. Mężczyźnie zostało zatrzymano prawo jazdy. W bagażniku audi policjanci znaleźli ponad 6 gram marihuany. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli zarówno u 34 jak i 33-latka sporo gotówki w tym również obcej waluty. Pieniądze w kwocie blisko 10 tysięcy złotych podobnie jak zakazane substancje zostały zabezpieczone do prowadzonej sprawy.

W toku prowadzonego postępowania kryminalni przeszukali miejsca zamieszkania zatrzymanych mężczyzn, u 33-latka zostało znalezione niewielkie ilości amfetaminy i metaamfetaminy.

Zatrzymani sprawcy usłyszeli zarzuty, żaden nich nie uniknie odpowiedzialności karnej.

Zobacz również …

(Visited 445 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz