Kierowca BMW pod wpływem alkoholu, spowodował śmiertelny wypadek! Uciekł z miejsca zdarzenia.

5 kwietnia b.r. tuż przed godzina 9:00 policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie zatrzymali 22-latka, który tego samego dnia w miejscowości Ostrówek najechał swoim BMW leżącego mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku.


Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 5:00 w miejscowości Ostrówek w powiecie konińskim na prostym odcinku drogi.  Kierowca srebrnego BMW nie zauważył mężczyzny leżącego blisko pobocza jezdni i przejechał po nim swoim autem. Sprawca nie zatrzymał się, nawet nie zwolnił, po prostu uciekł z miejsca zdarzenia, gubiąc pogiętą tablicę rejestracyjną. Dzięki temu Policjanci szybko ustalili, że kierowcą BMW siedział 22-letni mieszkaniec powiatu konińskiego. Po kilku godzinach mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Okazało się, że mimo znacznego upływu czasu w jego organizmie nadal znajdowało się blisko 0,5 promila alkoholu.

Kierowca trafił do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał prokuratorskie zarzuty spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem alkoholu oraz nie udzielenia pomocy za co grozi mu do 12 lat więzienia. Sąd wobec 22-latka zastosował tymczasowy areszt.   

(Visited 1 685 times, 1 visits today)

One thought on “Kierowca BMW pod wpływem alkoholu, spowodował śmiertelny wypadek! Uciekł z miejsca zdarzenia.

  • 13 kwietnia, 2021 at 11:18 pm
    Permalink

    szkoda młodego znając go mogę stwierdzić że nigdy by nie zrobił nic złego a tym bardziej nie rozjechał by pijaka pierwszy raz podwinęła mu się noga powinien dostać w zawiasach chodź by dlatego że ten człowiek wiedział co robi wchodzac na drogę jak był tak ciężko pijany a młody był po prostu w złym czasie i o złej godzinie mam nadzieję że w krotce to się wyjaśni

    Reply

Dodaj komentarz