Karolina Pilarczyk Polska Królowa Driftu w Poznaniu! Akcja Petronas Syntium PIT STOP na stacji MOYA [ZDJĘCIA, FILM]

Polska Królowa Driftu, Karolina Pilarczyk gościła w Poznaniu! Akcja Petronas Syntium PIT STOP na stacji MOYA przy ul. Obornickiej

Utalentowana, odważna, utytułowana – podwójna Mistrzyni Europy w driftingu w sobotę, 4 września, pojawiła się z wizytą specjalną w Poznaniu.

Z Karoliną można było porozmawiać  na stacji MOYA przy ul. Obornickiej 263.

Karolina Pilarczyk jest ambasadorką marki PETRONAS Syntium i gościem specjalnym akcji PIT STOP organizowanej przez sieć stacji paliw MOYA wspólnie ze znanym wszystkim miłośnikom sportów wyścigowych sponsorem teamu F1, w którym startuje Lewis Hamilton.

Była to jedyna okazja dla miłośników motoryzacji do spotkania i rozmowy o sportach motorowych z Polish Drift Girl. Karolina Pilarczyk to jedyna polska licencjonowana zawodniczka biorąca czynny udział w zawodach driftowych. Dwukrotnie zdobywała Mistrzostwo Europy w Motosporcie – była pierwszą Polką, która sięgnęła po ten tytuł. Nazwana przez media Polską Królową Driftu, ale też Polish Drift Girl, jest dzisiaj jedną z kilku kobiet w Europie startującą na najwyższym profesjonalnym poziomie w międzynarodowych konkurencjach driftingowych.

Klienci robiący tego dnia PIT STOP na stacji paliw MOYA w Poznaniu mogli liczyć m.in. na sprawdzenie poziomu oleju w silnikach, umycie szyb, lusterek i tablic rejestracyjnych oraz nieodpłatne uzupełnienie płynu do spryskiwaczy.

Partnerem akcji jest doskonale znana wszystkim miłośnikom wyścigów międzynarodowa firma PLI PETRONAS produkująca niezawodne silnikowe oleje syntetyczne do wszystkich aut, będąca sponsorem zespołów i kierowców sportów motorowych, jak AMG Mercedes PETRONAS Formula 1 Team – niepokonanego od 7 sezonów i najbardziej utytułowanego w historii Formuły 1 kierowcy – Lewisa Hamiltona.

Akcji towarzyszył konkurs dla najszybszych klientów stacji, w którym można było wygrać oryginalne gadżety Formuły 1. Wysokiej jakości koszulki, czapki i kubki czekały na klientów, którzy wypełnili zadanie konkursowe.

 

(Visited 110 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz