Jest areszt dla tzw.” rowerowego bandyty”.

 

Jest areszt dla agresywnego rowerzysty, który pobił dwie osoby. Więcej informacji na konferencji prasowej Prokuratury Okręgowej  o godz.11.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego w sprawie tzw.” rowerowego bandyty”. Dziękujemy Poznaniakom i Internautom za wsparcie i pomoc.?

Przypomnijmy:

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto proszą o kontakt wszystkie osoby, którzy rozpoznają rowerzystę, którego postać została zarejestrowana na monitoringu.


Mężczyzna kopnął w plecy idąca kobietę, w wyniku czego doznała ona urazu miednicy. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę lub zna jego miejsce przebywania, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała kobiety w parku im. Tadeusza Mazowieckiego w Poznaniu. Zdarzenie miało miejsce 3 lipca br. w godzinach popołudniowych. Mężczyzna poruszający się na rowerze wymija kobietę, a następnie zatrzymuje się i odkłada rower na ziemię. Następnie nagle kopie kobietę w plecy. W wyniku tego uderzenia pokrzywdzona upada na ziemię. Mężczyzna wsiada na rower i przejeżdżając obok lezącej kobiety kopie ją ponownie w głowę. Kobieta doznała urazu miednicy. Chwilę później rowerzysta kopnął również 76-letniego mężczyznę, który w wyniku zadanego ciosu doznał złamania dwóch rąk.



Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny poruszającego się na rowerze, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Stare Miasto. Można się zgłaszać osobiście całą dobę lub pod numerem telefonu 61 84 124 11, 64 84 124 12 lub 997.






(Visited 4 494 times, 1 visits today)

3 thoughts on “Jest areszt dla tzw.” rowerowego bandyty”.

  • 25 lipca, 2017 at 1:28 pm
    Permalink

    Co za kawał skuxxysyna!!!

    Reply
  • 25 lipca, 2017 at 6:03 pm
    Permalink

    Tomasz M…. z osiedla Wa…. …Mieszka ul K… ta gruba cuchnąca recydywa.

    Reply
  • 27 lipca, 2017 at 10:19 pm
    Permalink

    połamać
    mu ręce i nogi to więcej nie zrobi tego

    Reply

Leave a Reply