Jedzielnia na Starym Rynku – po raz kolejny było przepysznie! [ZDJĘCIA, FILM]

W minioną sobotę Jedzielnia po raz kolejny zawitała na Stary Rynek w Poznaniu i tradycyjnie było przepysznie. Tym razem dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia swe dania popisowe przygotowali: Azyl – Kuchnia i PrzyjacieleRestauracja HATTIMiłośćPierogarnia NIEBO W GĘBIEU Mysliwych.


 

W tak doborowym towarzystwie można było m.in. spróbować wybornych dań takich jak pomidorowa glajda hinduska z cieciorką, delikatna glajda carry na mleku kokosowym z warzywami, gzik na słoneczniku podawany z ziemniaczkami w mundurkach oraz kapustą lub ogórkiem małosolnym, chicken tikka masal (kurczak  w masali), chłodnik litewski, kaszanka z boczkiem musem jabłkowy i puree z kapusty kiszonej, sernik z owocami, kompot, pierogi ruskie, mięsne, z pieczarkami, bolońskie, zielone, bigos myśliwski z mięsem jelenia i kiełbasą z dzika, gołąbki po ukraińsku z mięsem sarny, gulasz z dzika.

Jedzielnia po raz kolejny udowadnia, że prócz pysznych nie drogich dań zapewnia również świetną atmosferę i bardzo przyjazny klimat.

Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl

(Visited 99 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz