Grzegorz Krychowiak zdobywa świat mody. Otwarcie salonu Balamonte w Poznaniu [ZDJĘCIA, FILM]

Znany z piłkarskich boisk i dobrego stylu Grzegorz Krychowiak rozwija swoją markę modową. 30 stycznia w Poznaniu odbyło się oficjalne otwarcie jego salonu mody Balamonte. Marka słynie z garniturów szytych na miarę i ekskluzywnej, włoskiej jakości.


Butik Balamonte w Poznaniu znajduje się w nowoczesnym sercu miasta przy ul. Krysiewicza 3a/26, kilka minut od ulicy Półwiejskiej.Salon został zlokalizowany w odrestaurowanej kamienicy sprzed 100 lat nazywanej „Żelazkiem” przez skojarzenie z Flatiron Building
w Nowym Jorku. Wnętrzema klasyczny, ale jednocześnie ciepły charakter sprzyjający odkrywaniu modowych trendów.

Moda dla mężczyzn i kobiet

Podstawą marki jest usługa made to measure, czyli szycie garniturów na miarę w 5 krokach.  Pierwszy z nich to umówienie wizyty w salonie Balamonte. Kolejno doradca zdejmuje miarę
i pomaga dobrać tkaniny, krój i wszystkie detale związane z finalnym produktem. Miary wysyłane są do włoskiej szwalniLuigi Bianchi Mantova, gdzie powstają garnitury. Po około miesiącu gotowy produkt wraca do Polski. Na końcu nanoszone są ewentualne poprawki,
a Klient cieszy się z garnituru stworzonego pod jego indywidualną sylwetkę i potrzeby.

– Pierwszy salon stworzyliśmy w 2018 roku w Warszawie – wspomina Grzegorz Krychowiak.
– Zainteresowanie naszą marką, rozwój świata mody, ale także potrzeb mieszkańców Poznania skłoniło nas, aby drugą lokalizację otworzyć właśnie w Wielkopolsce. Markę dedykujemy nie tylko biznesmanom, ale także nowoczesnym mężczyznom, którzy potrzebują garniturów na szczególną okazję, na przykład ślub – dodaje.

W ofercie znajdują się równieżstandardowe garnitury oraz akcesoria dla mężczyzn typu buty, paski, krawaty czy spinki do mankietów. Gotowe produkty z kolekcji dostępne są stacjonarnie
i online na stronie www.balamonte.com. Od marca będzie w sprzedaży także kolekcja ubrań dla kobiet: marynarki, spódnice, płaszcze i koszule szyte na miarę.

Salon w Poznaniu

Oficjalnie otwarcie butiku w Poznaniu odbyło się w miniony czwartek, choć poznaniacy garnitury mogą zamawiać już od grudnia. – Marka Balamonte to mój autorski pomysł oraz odzwierciedlenie mojej pasji do mody. Bardzo zależało mi na tym, aby osobiście przywitać Klientów w Poznaniu, stąd to wydarzenie – przyznaje Krychowiak.Poza głównym bohaterem marki w imprezie otwarcia wzięła udział także jego żona – modelka Celia Krychowiak, grono osób związanych ze środowiskiem lokalnego sportu i biznesu oraz media.

–Dobrej jakości garnitur, to część garderoby, który moim zdaniem każdy nowoczesny mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Cieszę się, że moje pomysły na modę i włoska jakość są teraz dostępne na wyciągnięcie ręki dla mieszkańców Poznania – podsumowuje Krychowiak.

***

Balamonte to salon mody włoskiej powstały z pasji Grzegorza Krychowiaka do klasycznej elegancji. Naszą działalność koncentrujemy na szyciu garniturów i koszul metodą Made to Measure. Ponadto oferujemy kolekcję gotowych garniturów, marynarek, spodni i koszul dostępnej w pełnej gamie rozmiarów. W naszym salonie posiadamy szeroki wachlarz tkanin renomowanych dostawców z Włoch oraz Wielkiej Brytanii. 

 

(Visited 564 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz