Grupa Caspar w Starym Browarze

W październiku br. Stary Browar wzbogacił się o nowego lokatora – Grupę Caspar, którą tworzą trzy spółki z rynku finansowego: Caspar Asset Management SA, Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA oraz F-Trust SA. Spółki zarządzają nadwyżkami finansowymi klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.


Caspar Asset Management jest jedną z największych niezależnych firm zarządzania aktywami dla zamożnych klientów, a jego strategie inwestycyjne – co potwierdzają rankingi „Rzeczpospolitej” oraz „Parkietu” – należą do najbardziej skutecznych. Caspar Asset Management obsługuje klientów, którzy chcą zainwestować przynajmniej 1 mln zł.

Dla inwestorów, którzy chcieliby zainwestować mniejsze kwoty, nawet 1000 zł, doskonałym partnerem i przewodnikiem po rynku kapitałowym będzie Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. W ofercie Towarzystwa są zarówno fundusze inwestujące na polskim rynku (Caspar Akcji Polskich oraz Caspar Ochrony Kapitału), jak i na rynkach zagranicznych (Caspar Akcji Europejskich, Caspar Globalny, Caspar Akcji Tureckich).

Natomiast F-Trust SA jest jedną z największych na polskim rynku niezależnych firm dystrybuujących fundusze inwestycyjne, w tym również produkty systematycznego oszczędzania. Za jej pośrednictwem, klienci zainwestowali już na globalnym rynku kapitałowym ponad 400 mln zł, a w ofercie F-Trust jest ponad tysiąc funduszy, które można nabywać zarówno za pośrednictwem autorskiej Platformy Funduszy – przez Internet, jak również podczas bezpłatnych spotkań z doradcami w Starym Browarze.


 

Dlaczego wybór Grupy Caspar padł akurat na Stary Browar? Opowiada Leszek Kasperski, założyciel Grupy oraz prezes Caspar Asset Management SA:

Razem z naszymi pracownikami od długiego czasu szukaliśmy miejsca w Poznaniu, w którym moglibyśmy kontynuować rozwój naszych spółek – w dogodnych warunkach, ale i spełniającego wszystkie wymogi stawiane firmom branży finansowej. Takim miejscem, które idealnie wpisało się w nasze potrzeby, był właśnie Stary Browar – jedno z bardziej charakterystycznych, pięknych miejsc w Poznaniu, ale przede wszystkim takich, gdzie komfort odczują zarówno nasi klienci jak i my sami.”

Biura trzech spółek z Grupy Caspar znajdą się na 4. i 5. piętrze w budynku przy ulicy Półwiejskiej 32 (nad sklepem „H&M”) i mają łączną powierzchnię ponad 635 m2.(Visited 125 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz