Groźne potrącenie pieszej

Na skrzyżowaniu ulic Słowackiego a Wojska Polskiego we Wrześni doszło do zdarzenia drogowego na przejściu dla pieszych. Kierujący Peugeotem potrącił 20-letnią kobietę, która obecnie przebywa w szpitalu. Wrzesińscy policjanci apelują o zachowanie daleko idącej ostrożności na drodze.


Dyżurny Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 2 września br. o godzinie 5:30 odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Słowackiego a Wojska Polskiego we Wrześni. Z podanej informacji wynikało, że samochód osobowy potrącił pieszego.

Na miejscu okazało się, że 63-letni wrześnianin jadąc samochodem marki Peugeot 206 ulicą Słowackiego potrącił na przejściu dla pieszych 20-letnią mieszkankę gminy Głuchołazy. Na miejsce zdarzenia wezwana została załoga pogotowia, która przetransportowała kobietę z obrażeniami do szpitala.

Groźnie wyglądające zdarzenie na tą chwile nie zostało jeszcze zakwalifikowane. Wszystko uzależnione jest od poniesionych obrażeń przez poszkodowaną. Jednak już na tym etapie 63-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od pojazdu z uwagi na powstałe uszkodzenia.

/wrzesnia.policja.gov.pl/

(Visited 37 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz